reklama
reklama

Prima Park sprzedana za ponad 17 mln zł. Będzie wielka inwestycja?

Pasaż handlowy Prima Park przy ul. Żwirki i Wigury w Kutnie został sprzedany! Obiekt za 17,6 mln złotych kupił wrocławski Saller. Będzie nowa duża inwestycja w centrum naszego miasta?

- R E K L A M A -

Według informacji retailnet.pl, zainteresowane strony poinformowały, że przedmiotem umowy jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek położonych w Kutnie przy ulicy Grunwaldzkiej 3 oraz prawa własności budynku handlowo-usługowego o powierzchni zabudowy wynoszącej 3362,62 mkw. i powierzchni użytkowej wynoszącej 3199,74 mkw.

Będzie wielka rozbudowa przy Żwirki i Wigury?

Według informacji retailnet.pl, Saller w Kutnie planuje rozbudowę obiektu i prawie dwukrotne zwiększenie jego powierzchni do 7,1 tys. mkw. (obecnie jest to ok. 4 tys. mkw).

- R E K L A M A -

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą prace, ani jak wyglądać będzie „nowy” park handlowy i jakie sklepy znajdą się przy Żwirki i Wigury. Wszystkie planowane i zrealizowane obiekty Grupy Saller zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Grupa Saller została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, składającego się z ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1 500 000 mkw.

- R E K L A M A -

źródło: retailnet.pl / własne

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: