Wiadomości KutnoLifestyleProgram do rozliczania czasu pracy kierowców 4Trans – poznaj jego zalety

Program do rozliczania czasu pracy kierowców 4Trans – poznaj jego zalety

Rozliczanie czasu pracy kierowców wydaje się trudne i czasochłonne. Nie musi jednak takie być. Inwestując w odpowiednie narzędzie, możesz zautomatyzować i przyspieszyć cały proces. Jak to zrobić? Poznaj program 4Trans. W dzisiejszym artykule opowiemy o nim nieco więcej.

Czym jest program 4Trans?

- Reklama -

Program służy do przechowywania danych z wykresówek, kart kierowców i tachografów oraz analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Umożliwia również wykrywanie manipulacji przy danych z tachografu.

- Reklama -

4Trans składa się z trzech modułów:

– TachoScan – pozwoli na analizę, archiwizację i kontrolę czasu pracy kierowców;

- Reklama -

– Rozliczenia – to niezawodny sposób na rzetelne rozliczenie czasu pracy kierowców, czyli sporządzenie ewidencji czasu pracy, rozliczenie delegacji krajowych i płac zagranicznych na terytorium innych krajów. Działanie programu oparte jest na danych pobranych z karty kierowcy oraz tachografów – cyfrowych i analogowych;

– Płaca Zagraniczna – to najnowszy moduł systemu 4Trans, który umożliwia rozliczanie płacy zagranicznej według nowych wytycznych z Pakietu Mobilności.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź produkt na stronie: https://sklep.install.pl.

Jakie są zalety pracy w programie 4Trans?

Do najważniejszych korzyści pracy w 4Transie zaliczamy:

– pobieranie, archiwizowanie i analizowanie danych z karty kierowcy, wykresówek oraz tachografów – dzięki czemu spełnisz ustawowy obowiązek i unikniesz kar,

– automatyzację procesu rozliczeń,

– kontrolowanie pracowników poprzez wykrycie manipulacji dokonywanych w tachografie,

– tworzenie ewidencji czasu pracy kierowców,

– analizę naruszeń kierowców, zgodnie z nowymi wytycznymi,

– przygotowywanie niezbędnej dokumentacji – program tworzy raporty i dokumenty wymagane w czasie kontroli. Dzięki temu masz pewność, że działania podjęte przez Twoją firmę są zgodne z obowiązującymi przepisami. Wszystko to sprawia, że praca staje się szybsza i wydajniejsza.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: