reklama

Prokuratura: 41-latek spod Żychlina usiłował zabić swoje dziecko. Grozi mu dożywocie!

Ojciec 6-miesięcznego chłopca, który w ciężkim stanie trafił w piątek do kutnowskiego szpitala usłyszał zarzuty – jest oskarżony między innymi o usiłowanie zabójstwa maleństwa!

Wieczorem 6 kwietnia 2018 do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi ze szpitala w Kutnie przywieziono 6-miesięcznego chłopca z obrażeniami ciała.

- R E K L A M A -

Podczas badania lekarze stwierdzili, że obrażenia dziecka mogły powstać na skutek przemocy. Szpital powiadomił policję. Dziecko przeszło operację, jego stan jest poważny. Chłopiec nadal przebywa pod opieka lekarzy – informuje st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

41-latkowi grozi dożywocie

Decyzją prokuratora zatrzymano 21-letnią matkę chłopca oraz jego 41-letniego ojca. Prokuratura po przesłuchaniu postawiła mężczyźnie poważne zarzuty – znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem, spowodowanie trwałych obrażeń ciała i usiłowanie zabójstwa! 41-latkowi grozi dożywocie. Gehenna 6-miesięcznego Damianka miała trwać od połowy marca.

- R E K L A M A -

Policja: Nie było interwencji związanych z przemocą w rodzinie

Jak dodaje kutnowska policja, rodzina chłopca zamieszkująca na gminy Żychlin, nie była objęta procedurą policyjnej „niebieskiej karty”. Nie było tam też interwencji związanych z przemocą w rodzinie.

Okoliczności tej sprawy wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno / tvn24.pl / własne

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: