Przed nami dożynki w Strzelcach. Będą ciekawe koncerty i wiele atrakcji!

Wójt Gminy Strzelce Tomasz Grabowski zaprasza na Dożynki Gminne w Strzelcach. Przewidziano mnóstwo atrakcji, w tym koncerty ciekawych zespołów. Będzie się działo!

- R E K L A M A -

Uroczystości dożynkowe rozpoczną się 2 września 2023 od godziny 14.00. Najpierw odbędzie się msza święta w kościele św. Trójcy w Strzelacach, a następnie korowód dożynkowy przejdzie na teren przy Urzędzie Gminy w Strzelcach. Tam wręczenie chleba i wieńców, przemówienia okolicznościowe i część obrzędowa, w której wystąpią zespoły „Strzelce” i „Klonowianki”.

Później na mieszkańców czekać będzie bogata cześć artystyczna. Przewidziano występy dzieci z Gminnego Przedszkola w Strzelcach, koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, koncert ROXAOK, koncert zespołu Freaky Boys oraz hit wieczoru – Dziani i Cygańskie Gwiazdy!

- R E K L A M A -

Wśród innych atrakcji przewidziano między innymi prezentacje potraw przez Stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich i Klub Seniora w Strzelcach. Będzie namiot Starostwa Powiatowego w Kutnie, prezentacja straży pożarnej, wiele atrakcji dla najmłodszych, a także gorący posiłek i bufet.

Jako wydarzenie towarzyszące, odbędzie się zbiórka krwi Motoserce 2023, który organizuje klub motocyklowy „Boruta” MC Poland. Serdecznie zapraszamy!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: