reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plRegionPrzed nami dożynkowe szaleństwo. Zagrają znane zespoły disco polo

Przed nami dożynkowe szaleństwo. Zagrają znane zespoły disco polo

Weekend 27-28 sierpnia przeminie w powiecie kutnowskim pod znakiem dożynek gminnych. Święto Plonów odbędzie się w Łaniętach, Oporowie, Bedlnie i Nowych Ostrowach.

- R E K L A M A -

Podczas Święta Plonów wystąpią między innymi Avinion Dance, Extazy, Long&Junior czy Focus. Nie zabraknie też koncertów lokalnych zespołów ludowych.

W sobotę 27 sierpnia w Szewcach Nadolnych o 14:00 rozpoczną się dożynki gminno-parafialne Gminy Bedlno. W programie msza święta polowa, uroczystości dożynkowe i występy zespołów Extazy, Long&Junior oraz potańcówka z zespołem Gest.

- R E K L A M A -

W niedzielę z kolei dożynki w Łaniętach, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Avinion Dance, nie zabraknie też zabawy tanecznej z zespołem Pro Remix. Będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, gofry. Przewidziano także m.in. rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy ogród 2022 roku w Gminie Łanięta.

Tego samego dnia za plony będą dziękować także Oporowie, gdzie wystąpi Avinion Dance oraz w Nowych Ostrowach – tam zagra Focus. Szczegóły na plakatach poniżej:

Dożynki Łanięta 2022 – program
Dożynki Bedlno 2022 – program
Dożynki Oporów 2022 – program
Dożynki Nowe Ostrowy 2022 – program

Nie przegap: