reklama

Przed nami Festiwal Foodtrucków, czyli wielka wyżerka na rynku w Kutnie

W dniach dniach 29-31.07 zapraszamy wszystkich na Plac Piłsudskiego w Kutnie na Festival FoodTrucków. Wraz z firmą Feel Good Food, Domem Kultury i miastem Kutno zapraszamy na kulinarną ucztę i rewelacyjną imprezę z najlepszymi polskimi foodtruckami. Patronem medialnym wydarzenia jest PanoramaKutna.pl

- R E K L A M A -

Oprócz wspaniałej kuchni z całego świata, specjalnie na tą imprezę organizatorzy stworzą dużą strefę dla dzieci z dmuchańcami, wesołym miasteczkiem, pokazami, konkursami i balonami. Za oprawę muzyczną odpowiada DJ Dexter – rezydent takich klubów jak Mezzo Warsaw, który muzyką na żywo podkręci wszystkich do świetnej zabawy. Będzie także rewelacyjne Święto Kolorów FeelGoodHoli.

„Jakie kuchnie dla Was przygotowaliśmy? Właściwie objedziemy cały kulinarny Świat! Amerykański burgery, meksykańskie burrito i quesadillas, chińskie pierożki Dim Sum, hiszpańskie churrosy, amerykańskie hot dogi, frytki belgijskie czy tradycyjne polskie zapiekanki” – wyliczają organizatorzy.

- R E K L A M A -

Godziny trwania festiwalu:

Piątek 29.07, godz. 16.00 – 22.00
Sobota 30.07, godz. 12.00 – 22.00
Niedziela 31.07, godz. 12.00 – 20.00

- R E K L A M A -

Tak wygląda plan na Festiwal Foodtrucków w Kutnie, na którym przez trzy dni będziemy się znakomicie bawić! Nie może tam Państwa zabraknąć!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: