Przed nami I Honorowy Bieg Kadecki w Kutnie. Trwają zapisy

Chcesz się sprawdzić w biegu terenowym? 27 maja na poligonie AMZ przy ul. Metalowej w Kutnie odbędzie się I Honorowy Bieg Kadecki z okazji Święta Pułkowego 37.

- R E K L A M A -

I HONOROWY BIEG KADECKI Z OKAZJI ŚWIĘTA PUŁKOWEGO 37 to wydarzenie organizowane przez I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego, Liceum Mundurowe w Kutnie wraz z partnerami Województwo Łódzkie, OCR POLSKA, AMZ – Kutno S.A. , Akademia Mazowiecka w Płocku.

Patronat nad wydarzeniem objął Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego.

I Honorowy Bieg Kadecki z okazji Święta Pułkowego 37 PP to bieg terenowy/przełajowy na dystansie 5km organizowany jako forma aktywnego spędzania czasu połączona z obchodami Święta Pułkowego 37 PP.

- R E K L A M A -

Celem Biegu Kadeta jest głównie upamiętnienie Dnia Kadeta – święta wyznaczonego na 21 maja czyli oddanie hołdu kadetom, małoletnim żołnierzom, poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat kadetów, upamiętnienie czynów zbrojnych żołnierzy 37pp oraz święta pułkowego obchodzonego w dniu 26 maja na pamiątkę stoczonej zwycięsko bitwy w dniu 26 maja 1920 roku pod Żukowcem.

Zapisy na bieg do 30 kwietna br!!

- R E K L A M A -

ZAPISY I REGULAMIN BIEGU:
https://b4sportonline.pl/i_honorowybieg_kadecki/

Bądź na bieżąco!
https://www.facebook.com/HonorowyBiegKadecki

Wydarzenie organizowane przy wsparciu OSP TOMCZTCE i CEZAR-FOTO. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli RadioQ, Radio Victoria, PanoramaKutna.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: