reklama
reklama
reklama
reklama

Przed nami kolejne dożynki. W Dąbrowicach pojawi się wóz detektywa Rutkowskiego, w Krośniewicach też sporo atrakcji

Przed nami kolejny weekend z dożynkami w powiecie kutnowskim. Za plony dziękować będą w gminach Dąbrowice, Krośniewice i Żychlin.

- R E K L A M A -

Najbliższy dożynkowy weekend w powiecie kutnowskim zainauguruje gmina Dąbrowice. W sobotę 3 września nie zabraknie występów m.in. Dąbrowickich Nutek, Łanięckich Słowików, Kapeli Krośniewiacy, Light of Hope, Oktawy, zespołów śpiewaczych z Krzyżanowa, Dj Andreasa czy gwiazdy wieczoru 2 For You. Będzie też zabawa taneczna przy muzyce serwowanej przez zespół EL-Projekt oraz Dj Majkel.

Przygotowano też mnóstwo atrakcji dla dzieci, będą ponadto stoiska, w których spróbować będzie można pyszności przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich.

- R E K L A M A -

Jak zapowiada wójt gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska, podczas dożynek pojawi się też wielki wóz pancery detektywa Krzysztofa Rutkowskiego!

W gminie Krośniewice za plony dziękować będą w niedzielę 4 września. O 12 rozpocznie się msza święta dziękczynna w kościele parafialnym w Krośniewicach, a później korowód przejedzie na plac dożynkowy przy OSP w Kopach. Tam sporo atrakcji. Wystąpią m.in. Zespół Pieśni i Tańca Łódź, Orkiestra Dęta z Krośniewic, zespół Baciary, kapela Krośniewiacy, zabawa taneczna Rocco Band i gwiazda wieczoru Mały z Dużym.

- R E K L A M A -

Tego samego dnia podczas Święta Plonów w Żychlinie wystąpią m.in. Śleszynianki, zespół ludowy Szczawin Kościelny czy Dobrzeliniacy. Zagrają też Johny Band czy Jagoda&Brylant.

PEŁEN PROGAM DOŻYNEK W DĄBROWICACH, KROŚNIEWICACH I ŻYCHLINIE NA PONIŻSZYCH PLAKATACH:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: