reklama

Przedszkolaki odwiedziły komendę w Kutnie (ZDJĘCIA)

Kutnowskie przedszkolaki odwiedziły policjantów na komendzie. Podczas tej wizyty dowiedziały się na czym polega specyfika pracy policjanta. Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji, nie zabrakło również bardzo ważnej i cennej lekcji o bezpieczeństwie w związku ze zbliżającymi się wakacjami.

- R E K L A M A -

Dla najmłodszych gości był to z pewnością ciekawy element wspólnie spędzanego czasu. Swoje miejsce znalazły oczywiście informacje o bezpieczeństwie w związku ze zbliżającymi się wakacjami. Policjantki omówiły najważniejsze aspekty bezpieczeństwa dla najmłodszych: kontakt z osobami obcymi, bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Maluchy słuchały z dużym zainteresowaniem.

Dzieci miały okazje zobaczyć również sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów, oraz pobawić się w detektywa robiąc sobie odciski palców. Część spotkania odbyła się na świeżym powietrzu, gdzie największym zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz oraz motocykl. Przedszkolaki ochoczo i z uśmiechem na buzi, wsiadały do środka pojazdu.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno / mł. asp. Justyna Cywka




- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: