reklama
reklama

Przedszkolaki z Krzyżanowa odwiedziły kutnowską komendę policji – ZDJĘCIA

Dzieci z Przedszkola w Krzyżanowie odwiedziły kutnowskich policjantów. Podczas wizyty dowiedziały się na czym polega specyfika pracy policjanta. Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji, nie zabrakło również bardzo ważnej i cennej lekcji o bezpieczeństwie na drodze.

- R E K L A M A -

17 kwietnia 2024 roku komendę kutnowskiej policji odwiedzili najmłodsi mieszkańcy gminy Krzyżanów. Dla przedszkolaków był to z pewnością ciekawy element wspólnie spędzanego czasu. Swoje miejsce znalazły oczywiście informacje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, na przejściach dla pieszych. Policjantki omówiły także najważniejsze aspekty bezpieczeństwa dla najmłodszych: kontakt z osobami obcymi, bezpieczeństwo w kontakcie z groźnym psem. Maluchy słuchały z dużym zainteresowaniem.

― Dzieci miały okazje zobaczyć również sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów, pieska służbowego oraz pobawić się w detektywa robiąc sobie odciski palców. Część spotkania odbyła się na świeżym powietrzu, gdzie największym zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz oraz motocykl. Przedszkolaki ochoczo i z uśmiechem na buzi, wsiadały do środka pojazdu ― relacjonuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

(KPP Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: