Przegląd wiodących projektów domów z pracowni Domowe Klimaty

Pracownia Domowe Klimaty działa na rynku już od ponad 25 lat. W portfolio firmy można znaleźć wiele projektów zarówno domów jednorodzinnych, jak i wielu innych, które inspirowane są najnowszymi trendami w budownictwie.

- R E K L A M A -

Najpopularniejsze projekty domów pracowni Domowe Klimaty

Wśród najpopularniejszych projektów pracowni Domowe Klimaty, można znaleźć zarówno nowoczesne i energooszczędne domy, jak i te bardziej klasyczne propozycje. Niezależnie od stylu, są to budynki charakteryzujące się funkcjonalnością oraz estetycznym wykończeniem. Poniżej przedstawiamy projektów domów, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów, więcej propozycji można znaleźć na stronie www.DomoweKlimaty.pl

Dom na Stoku 4

Dom Stoku 4 to projekt domu parterowego o powierzchni 173,95 m2, w którym znajduje się piwnica. Jest to projekt przeznaczony na działkę ze spadkiem. Dużą zaletą budynku jest przestrzeń obejmująca wiele pomieszczeń gospodarczych. Imponujący jest także taras, który obejmuje dwie strony domu. Ponadto, w projekcie uwzględniono miejsce na garaż, w którym zmieszczą się dwa samochody. Więcej na temat domów z piwnicą oraz kosztów związanych z budową takiego rozwiązania, można znaleźć na stronie zyciepabianic.pl.

- R E K L A M A -

Akord 10

Akord 10 to projekt nowoczesnego domu, którego powierzchnia użytkowa to 144,70 m2. W projekcie tym na uwagę zasługuje przede wszystkim obecność dwustanowiskowego garażu oraz poddasze użytkowe. Ogromną zaletą jest także kuchnia z pojemną spiżarnią, duży salon oraz taras. Jest to projekt idealny dla osób poszukujących rozwiązań na płytką działkę, ponieważ Akord 10 cechuje się niewielką głębokością budynku.

Andromeda II

Andromeda II to projekt małego i nowoczesnego domu piętrowego, którego powierzchnia użytkowa to niecałe 140 m2. Bryłę budynku tworzą trzy prostopadłościany, które wieńczy prosty dach. W środku domu znajdują się natomiast cztery przestronne pokoje, duży salon z jadalnią oraz dwie łazienki. W projekcie uwzględniono także sporo miejsca na pomieszczenia gospodarcze takie jak kotłownia i spiżarka, a także dwustanowiskowy garaż. Jest to projekt domu energooszczędnego, który wyposażono w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. 

- R E K L A M A -

Tundra 3

Tundra 3 to wyjątkowy projekt nowoczesnego domu, który charakteryzuje przede wszystkim prostota. W projekcie przewidziano wykorzystanie naturalnych materiałów w wykończeniu elewacji. Mają one podkreślać połączenie budynku z otaczającą przyrodą. Powierzchnia użytkowa domu to niespełna 109 m2. Pomieszczenia zostały jednak rozplanowane tak, aby były funkcjonalne i komfortowe. Jest to projekt umożliwiający zaaranżowanie poddasza do celów użytkowych lub jako strych.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: