reklama

Przejechali 3,5 tysiąca kilometrów w 5 dni wiekową ładą!

Dawid Chorzalski i Arkadiusz Kajak dokonali ciekawego wyczynu pokonując wiekową ładą ponad 3,5 tysiąca kilometrów w 5 dni. Zanim wyruszyli w trasę potrzebowali ok. 160 godzin, by tchnąć nowe życie w 32–letni pojazd.

Dawid Chorzalski jest mieszkańcem gminy Dąbrowice w powiecie kutnowskim, a jego kolega mieszka w ościennym powiecie włocławskim.

- R E K L A M A -

W miniony piątek panowie został zaproszeni do Starostwa Powiatowego w Kutnie, gdzie spotkali się z Tomaszem Walczewskim – Członkiem Zarządu Powiatu kutnowskiego oraz Dorotą Dąbrowską – Wójt Gminy Dąbrowice. Tomasz Walczewski przekazał im upominki, m.in. ramki do tablic rejestracyjnych z herbem powiatu kutnowskiego.

– Jestem dumny z tego, że panowie promują siebie, ale i powiat kutnowski oraz gminę Dąbrowice. Jak najwięcej takich osób, które z własnych środków próbują zwiedzić Polskę, że nie musi to być super samochód za 100, 200 tys., ale że można auto ze złomu wyremontować i pojechać, poczuć dreszczyk emocji – mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

– Bardzo mnie cieszy taka inicjatywa. Jest to zarówno doskonała promocja gminy Dąbrowice, jak i powiatu kutnowskiego. Będę chłopaków wspierać i jeżeli wystąpią o jakiekolwiek dofinansowanie, dzięki któremu będą promować gminę, jak najbardziej będziemy pomagać – dodaje Dorota Dąbrowska, Wójt Gminy Dąbrowice.

Swoją podróż zaczęli od wschodu Polski, potem pojechali na północ, pod sam Kaliningrad, by przez Pomorze udać się na zachód. Podczas podróży zahaczyli także o Czechy i Niemcy.

- R E K L A M A -

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: