reklama
reklama
reklama
reklama

Przez Kutno po raz kolejny przejdzie „Marsz dla Jezusa”

Na początku maja w Kutnie odbędzie się „Konferencja Chrześcijańskiego Przebudzenia” organizowana przez Kościół Jezus Żyje. W ramach wydarzenia przewidziano m.in. Marsz dla Jezusa.

- R E K L A M A -

– Serdecznie zapraszamy na 30-lecie konferencji. Co prawda, nie przewidujemy z tego powodu specjalnych celebracji, wszystko potoczy się zgodnie z programem. Fakt ten będzie jednak w jakiś sposób wypowiedziany ze względu na niebywale długą tradycję tej inicjatywy – komentuje Jerzy Przeradowski, pastor Kościoła Jezus Żyje w Kutnie.

Podczas sesji wykładowych głos zabiorą: Karol Głuszek, Leszek Korzeniecki, Jerzy Przeradowski, Paweł Pławski, Maria Weiss, Maciej Szyperski i inni. Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny CorTuum oraz znane posługi pastorów, tj uwolnienia w zespole Mirosława Kujawy, duszpasterstwa Pawła Pławskiego i uzdrawiania Henryka Sierakowskiego.

- R E K L A M A -

W sobotę 4 maja o godz. 14. 30 planowany jest w ramach konferencji Marsz dla Jezusa. Niebawem powinniśmy poznać jego dokładną trasę. Po raz ostatni marsz odbył się w Kutnie w 2022 roku i cieszył się żywym zainteresowaniem kutnian. Trasa Marszu dla Jezusa obejmowała 2,9 kilometra. Pochód z udziałem kilkudziesięciu osób wyruszył z ulicy Lelewela, a później przeszedł ulicami Długosza, Barlickiego, Kościuszki, Placem Wolności, Królewską, Placem Piłsudskiego, Sienkiewicza, Podrzeczną, Jana Pawła II, Staszica i swoją metę miał na Lelewela 7.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: