Przez trzy dni będą protestować pod ubojnią w Kutnie

W dniach 2-4 października przy Pini Polonia (ul. Wschodnia 21) odbędzie się zgromadzenie dotyczące zwrócenia uwagi na problem zwierząt hodowlanych.

- R E K L A M A -

Grupa Torun Animal Save skupia się na pożegnaniu zwierząt w ich ostatniej drodze. Będzie to pierwsze 3-dniowe czuwanie dla zwierząt w Polsce, takie akcje organizowane są w ponad 330 krajach na całym świecie. Ruch The Save Movement rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie i jest bardzo popularny za granicą.

Będziemy świadkami tysięcy świń wysyłanych na rzeź, zostaniemy z nimi w ich ostatnich chwilach dokumentując je w celu pokazania historii zwierząt hodowlanych dzieląc się z nimi czułością i miłością. Robimy to, aby podnieść świadomość ludzi na temat losu zwierząt hodowlanych, które mordowane są codziennie, oraz aby uświadomić ludzi o ich fatalnej sytuacji. Rzeźnia pod którą się zbierzemy dokonuje uboju 16 tysięcy świń dziennie, co daje 80 tysięcy zabranych istnień tygodniowo. Jest to największa rzeźnia w Polsce i trzecia największa w Europie – mówią organizatorzy zgromadzenia.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: