Przygotowania do Święta Róży na ostatniej prostej. W centrum praca wre [ZDJĘCIA]

Od rozpoczęcia 48. Święta Róży w Kutnie dzieli nas kilkadziesiąt godzin. Trwają ostatnie przygotowania do tej największej różanej imprezy w całym regionie. Trwa rozstawianie lunaparku, jarmarku czy sceny na Placu Wolności. Mówiąc krótko: praca wre!

- R E K L A M A -

Na ulicy Królewskiej, Placu Wolności i Placu Piłsudskiego pojawiły się już kramy, które przez weekend stworzą Jarmark Różany. Jak co roku, będzie można kupić tu wiele różności – różane pamiątki, przysmaki, upominki i wiele, wiele innych. Co pojawi się w konkretnej budce, można sprawdzić tutaj.

Co będzie działo się w Kutnie na Święto Róży?

Nad Placem Piłsudskiego góruje z kolei wielki diabelski młyn, który jest częścią lunaparku – jednej z największych, i to dosłownie, atrakcji tegorocznego Święta Róży. Pozostałe elementy wesołego miasteczka zlokalizowane są na terenach przy Ochni. Tam też odbędą się koncerty Kayah, Baranovskiego i Krzysztof Cugowskiego.

- R E K L A M A -

W czwartek popołudniu na Placu Wolności trwał montaż sceny, na której w piątek o 20:30 rozpocznie się wielkie show otwierające 48. Święto Róży. Miejmy tylko nadzieję, że pogoda dopisze!

fot. Łukasz Stasiak (Kutnowski Dom Kultury), PanoramaKutna.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: