reklama
reklama
reklama
reklama

Przyjdź do Parku Traugutta i zagłosuj w KBO! [ZDJĘCIA]

Do niedzieli 11 września można głosować w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. W Parku Traugutta pojawiło się mobilne stoisko UM Kutno, w którym można oddać swój głos.

- R E K L A M A -

Do Urzędu Miasta zgłoszono 37 projektów, z których 11 zostało odrzuconych z przyczyn formalnych lub merytorycznych. Do głosowania, ostatecznie zakwalifikowano 26 pomysłów, a wśród nich, znalazły się inicjatywy całkiem nowe i takie, które mieszkańcy mogą już znać z poprzednich edycji – przebudowa chodników, ścieżek rowerowych, modernizacja placów zabaw czy budowa boisk sportowych.

Jak co roku, w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim nie zabrakło projektów pomysłowych i oryginalnych, bo projektodawcy zapragnęli między innymi: książkomatu, plenerowej zabawy przy klubowych rytmach na terenie basenów miejskich, ścianki wspinaczkowej czy namalowania antysmogowego eko-muralu.

- R E K L A M A -

– Kutnianie są bardzo kreatywni, mają ciekawe i zaskakujące pomysły. Widać, że Kutnowski Budżet Obywatelski jest potrzebny zarówno mieszkańcom, którzy sami mogą decydować o swoim mieście jak i nam urzędnikom, bo wyniki głosowania w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim niejednokrotnie są dla nas drogowskazem pokazującym czego potrzebują kutnianie – wyjaśnia Daria Byczek, koordynatorka KBO w Urzędzie Miasta Kutno.

Głosować można na stronie kutno.budzet-obywatelski.org.

- R E K L A M A -

Ponadto przez weekend w Parku Traugutta zlokalizowane jest plenerowe stoisko Urzędu Miasta Kutno, gdzie można oddać głos. W piątek w punkcie pojawiło się wielu kutnian, którzy zagłosowali w tegorocznym Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. W sobotę i niedzielę stoisko będzie czynne w godzinach 10-20.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: