Puchar Polski: KS Kutno zagra dziś z rezerwami ŁKS Łódź

Dziś piłkarze KS Kutno w ramach 4. rundy Pucharu Polski zmierzą się na własnym boisku z ŁKS-em II Łódź. Początek meczu o 15.00.

- poniżej dalsza część artykułu -

Kasa biletowa będzie otwarta na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Przypominamy, że kasa znajduje się przy bramie wejściowej na stadion. Ceny biletów: 10 złotych, dzieci do lat 15 – wstęp bezpłatny.

- poniżej dalsza część artykułu -

Obie drużyny występują w ramach rozgrywek 3 ligi grupy 1. Po 10 kolejkach żółto-niebiescy znajdują się na 6 pozycji. Zgromadzili do tej pory 17 punktów (5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki, w tym przegrana z ŁKS-em 2:1). Bilans bramkowy 12:11 na naszą korzyść.

ŁKS, który jest beniaminkiem III ligi, w 10 spotkaniach zgromadził 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis i 5 porażek), przez co plasuje się na dobrej, 10 pozycji. Bilans bramkowy 16:20.

- poniżej dalsza część artykułu -

Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Aleksander Ślęzak (obrońca), który ma na swoim koncie 5 goli. Wszystkie bramki strzelił wykonując rzuty karne. Jego wynik mógł być lepszy, ale w starciu z Mamrami Giżycko przy egzekwowaniu 11-stki lepszy okazał się bramkarz gospodarzy.

Warto dodać, że zawodnikiem rezerw ŁKS-u jest Łukasz Dynel, bardzo dobrze znany kutnowskim kibicom. „Dynia: reprezentował barwy naszego klubu począwszy od wiosny sezonu 2018/2019, aż do końca sezonu 2020/2021. Przez 2,5 roku Łukasz zaskarbił sobie serca kibiców dzięki strzeleniu wielu pięknych i ważnych bramek dla KS Kutno. W tym sezonie Łukasz zanotował 10 występów, z czego 9 w wyjściowym składzie. Na boisku spędził łącznie 741 minut, strzelił 2 bramki oraz 2 razy został ukarany żółtą kartką.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama