(ZDJĘCIA) Puchar Polski: KS Sand-Bus Kutno z awansem, rezerwy odpadają

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali 1-0 z Włókniarzem Konstantynów Łódzki i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Gorzej poszło rezerwom, które przegrały w Witoni 2-3.

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

W Konstantynowie Łódzkim jednego i jakże cennego gola zdobył w 25. minucie Dominik Dębowski, a asystował mu Grzegorz Brochocki. Kutnianie, którzy grali w eksperymentalnym składzie – w pierwszej jedenastce znalazło się miejsce między innymi dla juniorów Igora Sobczaka czy Mateusza Błażejczyka – dominowali przez całe spotkanie.

Brakowało nam jednak skuteczności. Kilkukrotnie po naszych strzałach piłka obijała słupki i poprzeczkę bramki Włókniarza. Najważniejsze jest jednak to, że awansowaliśmy do kolejnej rundy – komentuje Dominik Tomczak, trener KS-u Kutno.

Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 KS Sand-Bus Kutno
25′ | 0-1 | Dominik Dębowski as. Grzegorz Brochocki

- R E K L A M A -

KS Kutno (wyjściowy): Mateusz Błażejczyk – Eryk Padzik, Igor Sobczak, Bartosz Kaczor, Kamil Kobryń, Dymitr Petrov, Kamil Wielgus, Dominik Dębowski, Mariusz Jakubowski, Adrian Marcioch, Grzegorz Brochocki


Awansu do następnej rundy nie wywalczyli za to podopieczni Jacka Walczaka. Rezerwy przegrały w Witoni 2-3 z tamtejszą Witonianką.

Wkrótce więcej informacji o meczu rezerw.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: