PolitykaRadni chcą odwołać starostę Debicha?!

Radni chcą odwołać starostę Debicha?!

Czarne chmury zbierają się nad głową starosty Krzysztofa Debicha. Według nieoficjalnych informacji, kilku radnych ma wystąpić z wnioskiem o jego odwołanie!

W powiatowych kuluarach w ostatnich dniach to bardzo gorący temat. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, pod pismem dotyczącym odwołania starosty, podpisać mieli się opozycyjni radni m.in. z Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości.

- reklama -

Nie wiem nic na temat takiego pisma, dziś żaden wniosek o podobnej treści do mnie nie dotarł – powiedział w rozmowie z Panoramą Marek Jankowski, przewodniczący Rady Powiatu w Kutnie.

Aktualizacja:

- reklama -

Wniosek o odwołanie Krzysztofa Debicha został już złożony. Przeczytaj więcej na: OFICJALNIE: Jest wniosek o odwołanie starosty Debicha!

- reklama -

Najnowsze wiadomości: