reklama
reklama

Radny interweniuje w sprawie parkingowego problemu na Słowackiego

Radny Robert Feliniak interweniuje w sprawie problemu parkingowego na ul. Słowackiego. Jak mówi, miejsca parkingowe dla mieszkańców są nagminnie zajmowane przez pracowników z pobliskich zakładów po byłej Polfie.

– Zwracam się z wnioskiem o zwiększenie ilości miejsc parkingowych dla mieszkańców ulicy Słowackiego na odcinku od ulicy 1-go Maja do ul. Sienkiewicza poprzez likwidację lub zmianę lokalizacji znaku drogowego ograniczającego parkowanie w wyznaczonej strefie (przy istniejących sklepach, max 2 miejsca parkingowe dla sklepów – napisał w interpelacji radny Robert Feliniak.

- R E K L A M A -

Jak mówi R. Feliniak, problem z parkowaniem przy ul. Słowackiego w dużej mierze istnieje z powodu nagminnego parkowania samochodów przez pracowników zakładów zlokalizowanych na terenie po byłej Polfie.

– Większość zakładów pracuje w systemie dwuzmianowym, co skutkuje całkowitym zajęciem miejsc parkingowych wzdłuż ulicy od rana do wieczora. Jednocześnie nadmieniam, że klienci sklepów mogą parkować wzdłuż ulicy Słowackiego na odcinku od ul. Mickiewicza do ulicy 1-go Maja – wyjaśnia radny Feliniak.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: