Wiadomości KutnoKutnoRadny interweniuje ws. ulicy Wschodniej. "Ludzie obawiają się o swoje życie i zdrowie"

Radny interweniuje ws. ulicy Wschodniej. „Ludzie obawiają się o swoje życie i zdrowie”

Radny Robert Stępniewski po raz kolejny interweniuje w sprawie braku oświetlenia na ul. Wschodniej w Kutnie. Jak mówi, ludzie obawiają się o swoje życie i zdrowie.

- Reklama -

Radny kilka dni temu napisał interpelację, a teraz wystosował kolejne pismo.

- Reklama -

W imieniu własnym oraz mieszkańców Kutna pracujących w kutnowskiej strefie ekonomicznej zwracam uwagę na brak oświetlenia ulicy Wschodniej. Pisząc ostatnią interpelację dotyczącą lampy ulicznej przy ul. Wschodniej 3 na skrzyżowaniu na drodze dojazdowej do firmy Kellogg’s i Sonoco, otrzymałem bardzo dużo wiadomości od mieszkańców. Okazuje się, że problem z oświetleniem jest na całej drodze, a szczególnie przy ul. Wschodniej 21 (firma Animex koło rampy PCC) – zwrócił się do władz R. Stępniewski.

reklama

Na ul. Wschodniej ma brakować oświetlenia, a także chodników (fot. nadesłane)

Jak mówi radny, pracownicy zwracają uwagę na brak oświetlenia ulicy, przystanków autobusowych i brak chodników.

- Reklama -

Ludzie obawiają się o swoje życie i zdrowie, szczególnie uciążliwe jest to wieczorami i nocą, a zwłaszcza w sezonie zimowym, w czasie deszczu, mgieł oraz gdy dzień jest krótki – komentuje radny R. Stępniewski.

Radny twierdzi, że dowiedział się o tym, że pracownicy firmy Animex a także Kellogg’s wysłały pismo do UM Kutno w związku z powyższym problemem.

Niestety odpowiedzi nikt w tej sprawie nie otrzymał. W takim razie czy włodarze naszego miasta nie widzą w tym problemu i czy zamierzają coś w tym kierunku zrobić, aby mieszkańcy naszego miasta mogli dostać się do pracy oraz w bezpieczny sposób z niej wrócić? – napisał w interpelacji radny Stępniewski.

reklama

reklama

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: