reklama
reklama

Radny Łucki dopytuje o remont drogi przy "Piątce"

Kiedy wyremontowana zostanie droga wjazdowa do „Piątki” przy ul. Łęczyckiej? Radny Michał Łucki (PiS) powraca do swojej interpelacji z zeszłego roku i dopytuje prezydenta o sprawę.

- R E K L A M A -

W nawiązaniu do pisma z dnia 18 lipca 2019, stanowiącego odpowiedź na moją interpelację w sprawie utwardzenia drogi wjazdowej do Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Łęczyckiej w Kutnie, wynika, że wykonanie nowej nawierzchni przy w/w obiekcie ma być zrealizowane w 2020 roku. Stąd też moje zapytanie brzmi następująco: jaki jest przewidywany termin rozpoczęcia tego zadania? – pyta władze miasta radny Michał Łucki (PiS).

Przypomnijmy, w zeszłym roku M. Łucki w imieniu rodziców złożył interpelację dot. poprawy drogi w pobliżu „Piątki”.

- R E K L A M A -
reklama

Inwestycja ta nie wymaga dużych nakładów finansowych, ponieważ jest to krótki odcinek drogi. Proszę o przeprowadzenie oględzin w terenie, ponieważ każdy deszcz utrudnia przywóz dziecka do szkoły oraz może doprowadzić do uszkodzenia zawieszenia pojazdu – argumentował radny Łucki.

Wówczas Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna, poinformował, że z uwagi na brak środków realizacja tego zadania nie jest możliwa w 2019 roku.

- R E K L A M A -

Wykonanie nowej nawierzchni będzie wpisane do realizacji zadań Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu na rok 2020 – zapowiedział J. Boczkaja.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: