Radny Walczak zachęca do wsparcia Czterech Łap. Organizuje zbiórkę pieniędzy

 Kutnowski radny Łukasz Walczak zaangażował się w pomoc Czterem Łapom z Żychlina i zorganizował zbiórkę pieniędzy na zakupienie ogrodzenia do nowej siedziby.

- R E K L A M A -

Wolontariusze azylu dla psów i kotów Cztery Łapy w Żychlinie od kilku lat poświęcają się, ratując porzucone i bezbronne zwierzęta. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji oraz pomocy dobrych ludzi udało im się nabyć nieruchomość pod nową siedzibę azylu w gminie Żychlin. Obecna siedziba w Żychlinie jest zbyt mała, aby zapewnić schronienie wszystkim potrzebującym zwierzakom.

Z pomocną dłonią wychodzi kutnowski radny Łukasz Walczak:

– Wychodzę do Państwa z inicjatywą zebrania funduszy potrzebnych do zakupienia ogrodzenia do nowej siedziby Czterech Łap. Obecnie sytuacja wygląda tak, że z powodu braku ogrodzenia azyl nie ma możliwości zabezpieczenia terenu przed ucieczką zwierząt, a co za tym idzie przyjęcia wszystkich psów wymagających pomocy. Byłby to pierwszy krok do stworzenia dogodnych warunków dla zwierząt – komentuje Łukasz Walczak, miejski radny i inicjator zbiórki pieniędzy dla Czterech Łap.

LINK DO ZBIÓRKI >>

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: