reklama
reklama
reklama
reklama

Radomsko lepsze od Kutna, kolejna porażka KS-u w IV lidze – ZDJĘCIA

Piłkarze KS Kutno przegrali w sobotę na własnym boisku 0-1 z RKS-em Radomsko i w dalszym ciągu znajdują się w okolicach strefy spadkowej do ligi okręgowej.

- R E K L A M A -

Podopieczni Jacka Walczaka w zeszłym tygodniu przełamali fatalną passę i niespodziewanie wygrali w Kleszczowie z tamtejszą Omegą 3-1. Wlało to nieco optymizmu i nadziei na lepsze wyniki, jednak niestety nie na długo.

W sobotę 7 października kutnianie podejmowali na własnym boisku RKS Radomsko. Spotkanie rozpoczęło się fatalnie, bo już w 5. minucie Michała Sokołowicza strzegącego kutnowskiej bramki pokonał Juliusz Molis. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie w tym meczu i Radomsko wygrało 1-0.

- R E K L A M A -

Po 11. kolejkach sytuacja KS-u Kutno w tabeli Betrics IV ligi łódzkiej jest fatalna. Podopieczni Jacka Walczaka mają na swoim koncie zaledwie 10 punktów i zajmują 15. miejsce (czwarte od końca). Kutnianie do tej pory wygrali 2 mecze, 4 zremisowali i aż 5 przegrali.

W następnej kolejce KS zmierzy się na wyjeździe ze Zrywem Wygoda (12. miejsce w tabeli).

- R E K L A M A -

KS Kutno 0-1 RKS Radomsko
0-1 5. Juliusz Molis

KS Kutno: Sokołowicz – Pęgowski, Sokolnicki, Gibulski, Głowiński, D. Nikołaj, Kacela, Bujalski, Starczewski, Felczak, Frątczak;

fot. Ania Krawczyk / KS Kutno- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: