Radość dzieci i mnóstwo atrakcji na Rodzinnym Dniu Dziecka w Łaniętach [ZDJĘCIA]

Dzieci z gminy Łanięta ten dzień będą pamiętać długo. W sobotę zorganizowano Rodzinny Dzień Dziecka, podczas którego przygotowano mnóstwo atrakcji. Zabawie nie było końca!

- R E K L A M A -

Imprezę zorganizowali Wójt Gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Łaniętach oraz Nadleśnictwo Kutno.

Zanim na dobre rozpoczęła się zabawa życzenia dzieciom złożył m.in. wójt gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, który obdarował milusińskich upominkami.

- R E K L A M A -

W programie znalazło się wiele ciekawych punktów. Wśród nich znaleźć można było między innymi występ rodziców dla dzieci z okazji ich święta w wykonaniu rodziców dzieci z Przedszkola Lokalnego im. Kubusia Puchatka w Łaniętach, słodki poczęstunek dla dzieci od lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, grill, degustacja produktów „Dobre z Lasu”, darmowe sadzonki drzewek od Nadleśnictwa Kutno czy zabawa taneczna z zespołem „Dreams”.

Ponadto dla dzieci przygotowano watę cukrową, gofry, popcorn, dmuchańce, strefę relaksu z klocklandią, konkursy leśne z nagrodami, malowanie twarzy, kurtynę wodną, eurobungee i tatuaże.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: