reklama
  • Tadeusz Woźniak Sejm

Rafał Małyszek apeluje do mieszkańców: Wybierajmy odpowiedzialnie

Dziś odbyła się ostatnia przed ciszą wyborczą konferencja prasowa Rafała Małyszka. Co do powiedzenia miał kandydat na prezydenta Kutna z ramienia Kukiz’15?

- R E K L A M A -

Rafał Małyszek na wstępie podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię wyborczą Kukiz’15 w naszym mieście. Jak zauważył, w Kutnie była zbyt mała liczba debat z udziałem innych kandydatów na fotel prezydenta.

Być może przez to, że kampania trwała dość krótko, było zbyt mało debat i konfrontacji, które mogłyby powiedzieć o tym, jakie rzeczywiście zmiany mogą zostać wprowadzone przez poszczególne osoby. Ucierpiała na tym najbardziej merytoryczność wszystkich kandydatów. Jedna debata w Radiu Łódź to za mało. Była za to walka na ulotki, plakaty i miejsca na słupach ogłoszeniowych. To pokazało ubóstwo debaty publicznej – mówił R. Małyszek.

- R E K L A M A -

Jak mówi kandydat Kukiz’15, jeśli kutnianie zdecydują się oddać na jego kandydaturę i zostanie prezydentem Kutna, to wówczas w możliwie najszybszym czasie będzie chciał zrealizować 3 postulaty. Są to: likwidacja płatnej strefy parkowania; ogłoszenie przetargu na projekt i budowę nowoczesnego, wielopoziomowego parkingu i rozpoczęcie prac związanych z poprawą przepustowości infrastruktury odprowadzającej kanalizację, tak aby uniknąć corocznych podtopień.

Chciałbym zaapelować do mieszkańców, aby wybierali roztropnie i przyjrzeli się wszystkim kandydatom. Wybierajmy odpowiedzialnie, to jest mój apel – mówił R. Małyszek.

Nie przegap: