Rekord zbiórki WOŚP w Kutnie. Sztab podał ostateczną kwotę

Kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosił, że podczas tegorocznego finału udało się zebrać rekordową kwotę!

- R E K L A M A -

— Emocje po Finale już opadły, więc pora na pełne rozliczenie Sztabu. Zebraliśmy 236 721,77 złotych. Dziękujemy, że graliście razem z nami! — komentuje Izabella FilipowiczStępniak, szefowa kutnowskiego sztabu WOŚP.

Na tę kwotę składają się pieniądze zebrane: przez wolontariuszy do puszek, do puszek stacjonarnych i firmowych, do eSkarbonki oraz podczas aukcji Allegro.

- R E K L A M A -

Kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie dziękuje wszystkim, dzięki którym po raz kolejny ta wyjątkowa impreza mogła odbyć się w Kutnie.

– Wolontariusze i wolontariuszki! To Wam należą się największe podziękowania. To właśnie dzięki Wam możemy realizować cel fundacji i pobijać kolejne rekordy. Jesteście wspaniali. Dziękujemy również lokalnym firmom i przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się wesprzeć nas w organizacji Finału. Cieszymy się, że po raz kolejny otrzymaliśmy od Was tak duże wsparcie. To był głośny Finał, również w lokalnych mediach, którym również składamy gorące podziękowania za troskę o to, aby każdy usłyszał o tym, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Drodzy mieszkańcy, ten wynik to również Wasza zasługa. Ogromnie cieszy nas fakt, że nieustannie gracie razem z nami! – dodaje I. Filipowicz–Stępniak.

- R E K L A M A -

Źródło: Sztab WOŚP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: