REKLAMA
piątek, 1, lipiec 2022
REKLAMA

Rewolucja w kutnowskim PiS-ie. Kłopotowski wyrzucony z partii!

poniżej dalsza część artykułu

Konrad Kłopotowski oraz członkowie byłego zarządu PiS-u w powiecie kutnowskim zostali wyrzuceni z partii. Taką decyzję podjąć zarząd okręgu na wniosek senatora Przemysława Błaszczyka.

Poza Kłopotowskim, z partią pożegnali się również Włodzimierz Wykrętowicz, Marcin Wojtczak, Paulina Popadiuch i Dominik Staniszewski. Jak powiedział w rozmowie z Panoramą senator Błaszczyk, wszyscy zostali wykreśleni z listy członków PiS-u na podstawie art. 6 pkt. 9 statutu partii.

Naruszyli obowiązki m.in. nie podporządkowując się decyzjom władz partii. Wykreśleni członkowie mają prawo odwołać się od tej decyzji. Na tę chwilę nie ma ich jednak już w PiS-ie – powiedział nam Przemysław Błaszczyk.

poniżej dalsza część artykułu

Przypomnijmy, pod koniec kwietnia Kłopotowski został odwołany z funkcji przewodniczącego powiatowych struktur PiS-u w Kutnie. Od tamtej pory funkcję tę pełni senator Przemysław Błaszczyk.

O komentarz poprosiliśmy także Konrada Kłopotowskiego, który… oficjalnie nic nie wie o swoim odwołaniu.

poniżej dalsza część artykułu

Nie mogę zaprzeczyć, ani potwierdzić, bo nie dostałem żadnego pisma w tej sprawie. Jeśli będzie oficjalna informacja, to wtedy na pewno się do niej odniosę, ale na tę chwilę nie chcę komentować tych doniesień – powiedział w rozmowie z Panoramą Konrad Kłopotowski.

reklama

Warto przeczytać:

reklama