reklama
reklama

Rewolucja w kutnowskiej halówce! Mogą grać zawodnicy zrzeszeni w PZPN

Rewolucyjne zmiany w Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Od nowego sezonu w rozgrywkach udział będą mogli brać udział zawodnicy zrzeszeni w rozgrywkach PZPN!

- R E K L A M A -

Wczoraj w sali konferencyjnej MOSiR, odbyło się spotkanie kierowników i zawodników drużyn deklarujących udział w rozgrywkach Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2019/20. Spotkanie rozpoczął dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak, który poinformował zebranych o zasadniczych zmianach w regulaminie XV edycji ligi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kutnowskiego środowiska piłkarskiego dopuszczamy do gry w lidze, w każdej drużynie, czterech zgłoszonych w rozgrywkach związkowych zawodników. Jednocześnie na parkiecie może występować dwóch zawodników zgłoszonych. Zmiana ta pozwoli zawodnikom kutnowskich drużyn i drużyn z okolic Kutna na doskonalenie swoich umiejętności piłkarskich w przerwie w rozgrywkach związkowych. Nowym punktem w regulaminie jest również możliwość udziału w rozgrywkach drużyn klubowych występujących w B–klasie – powiedział dyrektor Paweł Ślęzak.

reklama

Kierownik ligi Mirosław Krzymiński omówił najważniejsze punkty regulaminu rozgrywek i przypomniał o konieczności posiadania numerów na koszulkach.

- R E K L A M A -

Start ligi w niedzielę 17 listopada. Zgłoszenia w terminie do wtorku 12 listopada 2019 r.

Przypominamy, że skuteczne zgłoszenie to takie, przy którym jest wpłata wpisowego – 400 zł. Zgłoszeń można dokonywać bezpośrednio w biurze MOSiR ul. Kościuszki 26 do godz. 15.00 /pn – pt/, bądź online na adres info@mosir.kutno.pl.

- R E K L A M A -

Wpisowe na konto: Bank BGŻ 85 2030 0045 1110 0000 0239 2050

źródło: MOSiR Kutno

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: