reklama

Rewolucja w MZK Kutno! Od 1 października bilety w formie elektronicznej

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Kutnie od 1 października 2020 roku wprowadza bilet w formie karty elektronicznej. Korzystanie z karty będzie bardzo wygodne, dlatego też zachęcamy do tej formy biletu. Powoli będziemy odchodzić od papierowych biletów miesięcznych.

Karty będą mogli wyrobić także pasażerowie, którzy nieregularnie podróżują autobusami. Po zasileniu konta przypisanego do karty kwotą od 10 zł do 200 zł, będzie można wykorzystać do opłacenia przejazdów. Wystarczy zbliżyć ją do kasownika, aby naliczona została płatność. Karta pełni w takiej sytuacji funkcję portmonetki.

- R E K L A M A -

Przy pierwszym wyrobieniu karty pobierana będzie kaucja w  wysokości 10 zł. Jeżeli karta zostanie zagubiona lub uszkodzona, wydanie kolejnej będzie wiązało się z ponowną wpłatą kaucji w wysokości 10 zł. Na karcie umieszczone zostaną zdjęcie pasażera, jego imię i nazwisko oraz logotypy i numer biletu. Pozostałe dane będą znajdować się na serwerach. Kartę będzie można doładować przez specjalny portal www.km.kutno.pl lub w naszym punkcie sprzedaży biletów.

Kartę można wyrobić w siedzibie MZK przy ulicy Cmentarnej 1. Potrzebny do tego będzie dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające prawo do zniżek – na przykład legitymacja szkolna. W takiej sytuacji w czasie kontroli dokument uprawniający do zniżki nie będzie wymagany.

- R E K L A M A -

Tradycyjne bilety jednorazowe nadal będą dostępne w punktach sprzedaży i u kierowców.

Bilet okresowy – obejrzyj
Elektroniczna portmonetka – obejrzyj
Aktywacja doładowania – obejrzyj

- R E K L A M A -

Więcej na stronie www.km.kutno.pl w zakładce „informacje”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: