reklama
reklama

Rezerwy KS-u Kutno lepsze w derbach powiatu, Ostrovia przegrała na Kościuszki (ZDJĘCIA)

Pięć bramek obejrzeli dziś kibice, którzy udali się na mecz rezerw KS-u Kutno z Ostrovią Ostrowy. Kutnianie, którzy są bezapelacyjnym liderem A Klasy, wygrali 4-1. Mecz został rozegrany na głównym boisku na stadionie miejskim im. H. Reymana w Kutnie.

- R E K L A M A -

Na pierwszą bramkę kibice czekać musieli przez dwa kwadranse. W 30. minucie w zamieszaniu w polu karnym Mariusz Jakubowski napierał na jednego z defensorów Ostrovii, a ten interweniował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej siatki. Kutnianie szybko poszli za ciosem i w 37. minucie po pięknym uderzeniu Piotra Kierusa z dystansu było 2-0.

Gdy wydawało się, że po zmianie stron kolejne gole dla KS-u są formalnością, w 53. minucie Ostrovia za sprawą Dawida Szadkowskiego niespodziewanie zdobyła kontaktową bramkę.

- R E K L A M A -

Niepewność co do końcowego wyniku została rozwiana w 73. minucie, gdy na 3-1 strzelił Adrian Krzymieniewski, który praktycznie „zamknął” mecz. Sześć minut później na 4-1 podwyższył Damiana Kozanecki i właśnie takim wynikiem zakończyła się niedzielna potyczka.

Po 9. kolejkach KS II Kutno jest bezapelacyjnym liderem i ma komplet 27 punktów. Ekipa Marcina Sztygla do tej pory zdobyła aż 54 gole, a straciła ich zaledwie 6. Druga w tabeli jest Bzura Ozorków, która ma 18 punktów.

- R E K L A M A -

KS II Kutno 4-1 Ostrovia Ostrowy
1-0 30. Jóźwiak (samobójcza)
2-0 37. Kierus
2-1 53. Szadkowski
3-1 73. Krzymieniewski
4-1 79. Kozanecki

Sędziowali: Morawski Zbigniew, Kęsik Adrian, Walczak Dawid.

KS II Kutno (wyjściowy): Błażejczyk, Syrovatka, Domański, Mucha, Jakubowski, Kozanecki, Łochyński, Maryniak, Kumorek, Kierus, Szybkowski; Rezerwowi: Chmielecki, Jabłoński, Krzymieniewski, Klejps, Górczyński.

Ostrovia Ostrowy (wyjściowy): Szymczak, Jóźwiak, Kaczmarek, Szadkowski, Wojtalik M., Szałamacha, Kowalewski, Iwiński, Arkita S., Grodecki, Woźniak; Rezerwowi: Arkita P., Bandachowicz, Dolatowski, Golan, Zagórowski, Wojtalik M., Mikołajczyk


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: