reklama
reklama
reklama
reklama

Rezerwy KS-u przegrały z Mazurem. Brazylijczyk będzie grał w Kutnie?

Piłkarze rezerw KS-u Kutno przegrali dziś na własnym boisku 0-3 z Mazurem Gostynin. W kutnowskiej drużynie testowany był dziś piłkarz rodem z Brazylii.

- R E K L A M A -

Do przerwy kutnianie przegrywali jedną bramką, a po zmianie stron piłkarze z Gostynina dołożyli kolejne dwa trafienia i ostatecznie wygrali 3-0.

Jako ciekawostkę warto dodać, że w niedzielnym spotkaniu w barwach KS-u wystąpił Luiz Felipe de Lima. To Brazylijczyk, który ostatnio grał w KS-ie Żychlin. Do Polski trafił dzięki jednemu z byłych graczy Pogoni Szczecin, który pomaga zawodnikom z Kraju Kawy w znalezieniu klubów w Europie.

- R E K L A M A -
Luiz Felipe de Lima (fot. Łukasz Stasiak / Panorama Kutna)

W dzisiejszym sparingu po raz pierwszy w tym roku zagraliśmy na naturalnej, trawiastej murawie. Mieliśmy problemy z operowaniem piłką i tworzeniem sytuacji bramkowych. Przy tym popełnialiśmy masę błędów indywidualnych i rywal to bezlitośnie wykorzystał. Małym usprawiedliwieniem jest fakt, że z różnych powodów nie mogliśmy skorzystać z 6 zawodników – komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

KS II Kutno (zagrali w meczu): Błażejczyk, Domański, Pietrow, Wietrzyk, Zagajewski, Maryniak, Jakubowski, Olejniczak, Cieśliński, Łochyński, Olczak, Kaczmarek, Zasadziński, Luis Felipe

- R E K L A M A -

ZOBACZ GALERIĘ:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: