Rezerwy KS-u w kratkę, wygrana z Ostrovią i porażka z Orłem

Rezerwy KS—u Kutno przygotowujące się do nowego sezonu, w miniony weekend rozegrały dwa mecze sparingowe. Podopieczni Jacka Walczaka przegrali 0—2 z Orłem Parzęczew i wygrali 3—1 z Ostrovią Ostrowy.

- R E K L A M A -

Pewna wygrana z Ostrovią

W niedzielę kutnianie zmierzyli się ze swoim rywalem zza miedzy, Ostrovią Ostrowy. KS nie miał większych problemów ze zwycięstwem i mecz zakończył się wynikiem 3—1 dla gospodarzy.

- R E K L A M A -

W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy i stworzyliśmy sobie wiele sytuacji do strzelenia bramki, z których dwie wykorzystaliśmy. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie i rywale też mieli okazję do zdobycia gola. Po zmianie stron na boisku pojawiła się nowa jedenastka i gra się wyrównała. Warto zauważyć, że w naszej drużynie zagrało 10 juniorów, mających 18 lat lub mniej — komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

KS II Kutno 3—1 Ostrovia Ostrowy
Gole dla KS: Górczyński, Kapruziak, Jarząbek

- R E K L A M A -

KS II Kutno: Zasadziński — Domański, Sobczak, Tomczak, testowany, G. Zagajewski, Wietrzyk, Jakubowski, Kapruziak, Pokorski, Górczyński. Zagrali także: Błażejczyk — Ławniczak, Jabłoński, Mucha, Ruszkowski, Gajda, Zielonka, Olejniczak, Krzymieniewski, Jarząbek, Wójcik

Orzeł zadziobał rezerwy

Z kolei w piątek formę kutnian sprawdził Orzeł Parzęczew, jeden z faworytów do awansu do IV ligi łódzkiej. Spotkanie zakończyło się wygraną 2—0 przyjezdnych.

Rywale grający w klasie okręgowej mieli optyczną przewagę, ale ich ataki skutecznie rozbijała nasza obrona. Straciliśmy gole po stałych fragmentach gry: z rzutu rożnego oraz po świetnie i precyzyjnie wykonanym rzucie wolnym. My graliśmy z kontry i mieliśmy swoje szanse, jednak zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala — komentuje J. Walczak.

KS II Kutno 0—2 Orzeł Parzęczew

KS II Kutno: Błażejczyk — Domański, Sobczak, Tomczak, Skwara, Maryniak, Wietrzyk, Kapruziak, Wójcik, Pokorski, Andrzejczak. Zagrali też: Zasadziński — Gajda, Zielonka, Jabłoński, Ruszkowski

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: