reklama
  • Tomasz Rzymkowski Sejm

Rezerwy Widzewa Łódź przyjadą do Kutna. W sobotę ważny mecz w IV lidze

Już jutro, w sobotę 10 czerwca 2023 o 16:00 na stadionie miejskim im. H. Reymana w Kutnie piłkarze KS-u Kutno zmierzą się z liderem IV ligi łódzkiej, rezerwami Widzewa Łódź. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo emocjonująco!

- R E K L A M A -

Bilet normalny na mecz to koszt 10 złotych, zaś ulgowy 5 złotych. Do ulgi uprawnione są kobiety oraz kibice w barwach KS-u Kutno (szalik lub koszulka). Młodzież w wieku szkolnym, do ósmej klasy podstawowej, ma zapewniony wstęp bezpłatny.

Do zakończenia tegorocznej kampanii w IV lidze łódzkiej pozostały już tylko cztery kolejki. Po rozegraniu 34 spotkań na czele jest Widzew II Łódź, który ma 92 punkty. Tuż za plecami łodzian czai się GKS Bełchatów z dorobkiem 90 punktów. KS Kutno ma na swoim koncie 63 punktów, co w tej chwili daje mu 6. miejsce w tabeli.

- R E K L A M A -

W ostatnich trzech meczach Widzew zgarnął komplet punktów i zrehabilitował się za stratę punktów z RKS-em Radomsko (1-1). Łodzianie ostatnio w pokonanym polu pozostawili Zryw Wygoda (3-2), Skalnik Sulejów (1-2) i Omegę Kleszczów (5-0).

KS Kutno z kolei gra ostatnio w kratkę. Ostatnie trzy mecze (nie licząc walkowera za mecz z wycofanym LKS-em Kwiatkowice), podopieczni Jacka Walczaka przegrali 0-3 ze Skalnikiem Sulejów, zremisowali 2-2 z Omegą Kleszczów i rozgromili 5-0 Włókniarza Zelów.

- R E K L A M A -

Jesienią Widzew II wygrał z KS-em 2-1. Jak będzie teraz? Zapraszamy serdecznie na stadion. Początek meczu w sobotę 10 czerwca 2023 o godzinie 16:00.

Nie przegap: