reklama

Robert Baryła będzie kandydował na Wójta Gminy Kutno

Robert Baryła, członek zarządu województwa łódzkiego, będzie kandydatem na wójta gminy Kutno.

- R E K L A M A -

― Mogę potwierdzić, że w zeszłym tygodniu zarejestrowany został mój komitet i będę startował w kwietniowych wyborach samorządowych na wójta gminy Kutno ― powiedział w rozmowie z Panoramą Robert Baryła.

Robert Baryła obecnie jest członkiem zarządu województwa łódzkiego. W 2014 roku został wybrany na radnego Sejmiku Samorządowego Województwa Łódzkiego, gdzie pracował w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Statutowo–Regulaminowej. Od 2018 roku jest członkiem zarządu województwa łódzkiego.

- R E K L A M A -

Baryła to absolwent Akademii Rolniczo–Technicznej w Olsztynie na Wydziale Rolnictwa i Ochrony Środowiska w zakresie rolnictwa i zarządzania produkcją rolniczą. Ukończył studia doktoranckie w Instytucie Technologiczno – Przyrodniczym w zakresie Nauk Rolniczych – Inżynieria Rolnicza w Falentach oddział w Warszawie.

Przypomnijmy, wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia 2024. Ewentualna druga tura została zaplanowana na 21 kwietnia 2024 roku. Kampania wyborcza trwa do 5 kwietnia 2024.

(własne/lodzkie.pl)

Robert Baryła w ramach „Porozmawiajmy w Łódzkiem” odwiedził ostatnio m.in. Leszczynek.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: