reklama
reklama
reklama
reklama

Robert Baryła, kandydat na wójta gminy Kutno, spotyka się i rozmawia z mieszkańcami

Kandydat na wójta gminy Kutno Robert Baryła w ostatnich dniach odbył szereg spotkań z mieszkańcami regionu. Nie brakowało ciekawych rozmów i pomysłów.

- R E K L A M A -

Takie spotkania odbyły się między innymi w Głogowcu, Wroczynach, Wysokiej Wielkiej, Kalinowej czy Strzegocinie. Robert Baryła podczas rozmów z mieszkańcami przedstawił założenia programowe, a także informował o możliwościach pozyskania funduszy zewnętrznych.

W Głogowcu poza Robertem Baryłą, z mieszkańcami spotkali się także kandydaci do Rady Gminy Kutno Małgorzata Andrzejczak (Okręg nr 10), Tomasz Dudkiewicz (Okręg nr 11), Mariusz Konwerski (Okręg nr 12) i Marcin Kubasiński (Okręg nr 13). We Wroczynach z kolei uczestniczyli kolejni kandydaci do Rady Gminy Kutno: Karolina Zajączkowska (Okręg nr 6), Anna Strynkiewicz (Okręg nr 7), Michał Kacprzak (Okręg nr 8) i Jadwiga Wasiak (Okręg nr 9). Przed wizytą w Wysokiej Wielkiej, Robert Baryła wcześniej spotkał się z mieszkańcami Kalinowej, gdzie oprócz merytorycznej rozmowy miał miejsce także ogląd lokalnych dróg. W spotkaniu uczestniczyła także kandydatka na radną Karolina Zajączkowska.

- R E K L A M A -

Z kolei wczoraj, w środę 27 marca Robert Baryła spotkał się z mieszkańcami Strzegocina. Towarzyszyły mu kandydatki do Rady Gminy Kutno Katarzyna Wiwała (okręg 1), Marlena Skalska (okręg 2) i Agnieszka Królikowska (okręg 3).

MATERIAŁ WYBORCZY KWW ROBERTA BARYŁY

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: