reklama
reklama

Robert Baryła zaprasza na II turę wyborów. „Razem stwórzmy lepszą przyszłość dla naszej gminy Kutno”

Już w przyszłą niedzielę 21 kwietnia 2024 roku odbędzie się II tura wyborów na wójta gminy Kutno. Kandydat na wójta Robert Baryła zachęca mieszkańców do udziału w głosowaniu i zapewnia, że ma pomysł na rozwój gminy. ― Razem stwórzmy lepszą przyszłość dla naszej gminy ― komentuje Robert Baryła.

Robert Baryła w I turze wyborów na wójta gminy Kutno zdobył najwięcej głosów i zdobył poparcie rzędu 34,60%. W drugiej turze zmierzy się z Michałem Łuczakiem (27,60%).

― Z ogromną wdzięcznością pragnę podziękować Wam za udział w wyborach samorządowych oraz za Wasze niezwykle cenne głosy, które oddaliście na moją kandydaturę. Z dumą mogę ogłosić, że dzięki Waszemu zaufania udało się zdobyć 1242 głosy. To dla mnie ogromne wyróżnienie i zobowiązanie, które traktuję z najwyższą powagą ― komentuje Robert Baryła, kandydat na Wójta Gminy Kutno.

― Wasze wsparcie stanowi dla mnie niezwykłą motywację do działania. Jestem świadom odpowiedzialności, jaką niesie pełnienie roli wójta oraz zobowiązań wobec mieszkańców. Dlatego też, chciałbym Was serdecznie zachęcić do dalszego udziału w procesie wyborczym ― dodaje Baryła.

― Pragnę przypomnieć, że druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia 2024 roku. To kluczowy moment, w którym razem możemy kontynuować budowanie lepszej przyszłości dla naszej małej ojczyzny. Wasz głos ma ogromne znaczenie. Wasz udział w wyborach to krok naprzód w kształtowaniu rozwoju naszej wspólnoty. Dziękuję raz jeszcze za Wasze zaufanie i wsparcie. Mam pomysł na rozwój Gminy Kutno i wiem, jak to zrealizować. Razem stwórzmy lepszą przyszłość dla naszej gminy ― mówi kandydat na wójta gminy Kutno.

Przypomnijmy, II tura głosowania odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia 2024 roku. Lokale wyborcze będą czynne w godzinach 7.00 – 21.00.

Materiał KWW Roberta Baryły

Polecamy:

Nie przegap: