Robert Feliniak nowym wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutno

Podczas obrad dzisiejszej sesji Rady Miasta Kutna radni jednomyślnie wybrali nowego wiceprzewodniczącego.
W wyniku przeprowadzonego tajnego głosowania został nim wybrany radny Robert Feliniak.

- R E K L A M A -

W słowach skierowanych do przewodniczącego rady i radnych Robert Feliniak serdecznie podziękował za wybór na wiceprzewodniczącego rady. Wyraził nadzieję, że jego dotychczasowe doświadczenie jako radnego i przewodniczącego komisji Pomocy Społecznej, Zdrowia, Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa w trzech ostatnich kadencjach, przełoży się na dobre sprawowanie tej funkcji. Jak podkreślił, zawsze służy pomocą i  ma nadzieję na dalszą udaną współpracę z wszystkimi radnymi.  

Radny Rober Feliniak ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie samorządowe. Od 2002 roku obdarzany zaufaniem mieszkańców, którzy już pięciokrotnie wybierali go na swojego przedstawiciela. Obecnie jest to już piąta kadencja jego pracy na rzecz społeczności lokalnej.

- R E K L A M A -

Radny Feliniak od 2002 roku wspiera mnie jako prezydenta miasta. Mogę zapewnić, że jest to współpraca merytoryczna z bardzo dobrym kontaktem z mieszkańcami. Życzę panu radnemu powodzenia w służbie na rzecz naszej Małej Ojczyzny” – komentuje prezydent Zbigniew Burzyński.

(UM Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: