reklama
reklama
reklama
reklama

„Rodzinne animacje” z MOPS-em. Atrakcje w Parku Traugutta (ZDJĘCIA)

Dziś w Parku Traugutta przed Kutnowskim Domem Kultury odbył się pierwszy piknik z cyklu „Rodzinne animacje”. Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie. W gronie patronów medialnych imprezy jest Panorama Kutna.

- R E K L A M A -

Celem rodzinnych warsztatów plenerowych jest budowanie prawidłowych i trwałych relacji społecznych oraz twórcze i aktywne sposoby spędzania czasu wolnego. Radości i uśmiechu z gier i zabaw dostarczyli animatorzy z Fabryki Zabawy Tęczowo. Były bańki mydlane, ciekawe animacje, duże klocki do zabawy czy kartonowe figury do złożenia, które przygotowała firma DS Smith. Z bliska można było także zobaczyć sprzęt i wóz strażacki.

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie. W najbliższych tygodniach odbędą się kolejne pikniki: 27 lipca – park im. Wiosny Ludów, 3 sierpnia – park im. gen R. Traugutta.

- R E K L A M A -

Projekt realizowany jest w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – Edycja 2023”. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, jego realizacja będzie trwała do grudnia 2023 roku. Priorytetem projektu jest rozwój działań profilaktycznych mających na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy w rodzinie.

Całkowity koszt projektu to 91 700,00 zł, z tego: Miasto Kutno na realizację projektu pozyskało kwotę w wysokości 48 000,00 zł, a pozostała kwota, tj. 43 700 zł, stanowi wkład własny Miasta.

Rodzinne animacje z MOPS Kutno – zobacz zdjęcia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: