reklama

Rolnicy i firmy z powiatu kutnowskiego na Agro Show w Bednarach [ZDJĘCIA]

Blisko 50 rolników z powiatu kutnowskiego wzięło udział w wyjeździe na Agro Show do Bednar. Podczas tego rolniczego wydarzenia nie zabrakło także firm z powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

W targach rolniczych wziął udział między innymi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, który odwiedził stoiska wystawców z naszego regionu, których w Bednarach nie brakowało.

Agro Show to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Impreza co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych. Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm z szeroko pojętej branży rolniczej.

- R E K L A M A -

W tym roku wśród wystawców znalazły się także firmy reprezentujące powiat kutnowski między innymi Hodowla Roślin Strzelce, Plantico Gołębiew czy Bury Maszyny Rolnicze, Agro Faktory 2, Expom Krośniewice czy Florian Kutno.

– Dziękuję serdecznie naszemu przewoźnikowi firmie MARKAN Mariola Rozmarynowicz, która pokryła część kosztów przejazdu. To było bardzo udane wydarzenie i już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Agro Show – komentuje Tomasz Walczewski, członek zarządu powiatu kutnowskiego.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: