reklama
reklama
reklama
reklama

Rolnicy z Kutna i okolic jadą protestować do Warszawy. Trwają zapisy

Nie kończą się protesty rolników w Polsce. W przyszłym tygodniu zaplanowano kolejną wielką manifestację, tym razem w stolicy. Na „Marsz Gwiaździsty” na Warszawę zaprasza Tomasz Walczewski.

- R E K L A M A -

„Zapraszam do wzięcia udziału w marszu gwiaździstym na Warszawę zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Protestu Rolników! Jesteśmy przeciwni temu, żeby ukraińskie zboże dalej wchodziło na polski rynek i obniżało ceny skupu. Nasze rodzime produkty nie są w stanie z tym konkurować. Dodatkowo sprzeciwiamy się Europejskiemu Zielonemu Ładowi. Nie zgadzamy się, żeby było ugorowane aż 4 proc. ziemi uprawnej, nie zgadzamy się z tym, żeby wycofywać środki ochrony roślin z roku na rok. Polskie, rodzinne gospodarstwa rolne są podstawą bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Zdrowa polska żywność, którą produkuje polski rolnik, to podstawa do wyżywienia i zdrowia” – komentuje Tomasz Walczewski, rolnik i członek zarządu powiatu kutnowskiego.

Wyjazd na marsz – 27 luty, godz. 6:30 z Krośniewic, 7:00 z Kutna. Koszt biletu 55 zł. Zgłoszenia prosimy wysyłać SMSem na numer telefonu 694 847 454.

- R E K L A M A -

Plan marszu podany przez organizatora: spotkanie się przy Pałacu Kultury o godzinie 11. Trasa: Emilii Plater, Aleje Jerozolimskie, Rondo Charles’a de Gauelle’a, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Wiejska, Piękna i Aleje Ujazdowskie.

W razie zebrania zbyt małej ilości uczestników – wyjazd może nie odbyć się.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: