reklama
reklama
reklama
reklama

Rolnicy znów będą protestować w Kutnie. Szykują się duże utrudnienia, na drogi wyjadą traktory

Uwaga! W najbliższą środę 20 marca szykują się kolejne protesty rolników z powiatu kutnowskiego. Utrudnienia będą dotyczyć kilku głównych dróg w Kutnie i okolicach.

- R E K L A M A -

Informacja o planowanym proteście została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kutno.

Jak czytamy, Urząd Miasta Kutno został zawiadomiony przez Pana Tomasza Gałązkę, że w dniu 20 marca 2024 roku od godziny 08.00 do godziny 19.00 na terenie powiatu kutnowskiego (Miasto Kutno – Gmina Strzelce – Gmina Krzyżanów) – autostrada A1, drogi krajowe nr 60 i 92 oraz droga wojewódzka nr DW 702 planowane jest zgromadzenie publiczne (protest środowisk rolniczych) z udziałem około 200 osób w formie: rozpoczęcie protestu na parkingu w Kutnie przy ul. Łąkoszyńskiej (rejon skrzyżowania dróg DK 92 i W 702), a następnie przejazd ciągnikami i innymi pojazdami w ilości około 200 sztuk w rejon Ronda Unii Europejskiej w Kutnie oraz węzłów autostradowych A1 – Kutno Wschód i Kutno Północ, a tam blokada „stacjonarna” dróg w tych wskazanych trzech miejscach.

- R E K L A M A -

Zgromadzenie dotyczy „nielegalnego napływu zbóż, polityki zielonego ładu”.

Organizatorem zgromadzenia jest Pan Tomasz Gałązka – przedstawiciel środowisk rolniczych – mieszkaniec powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: