Róża Kutno awansowała do I ligi. Sukces dedykują zmarłemu kierownikowi

Juniorzy SL SALOS „Róża Kutno” 2004 prowadzeni przez Trenera Roberta Marca i kierowników – Krzysztofa Karbowskiego i Rafała Kowalskiego awansowali po rundzie jesiennej do I LIGI WOJEWÓDZKIEJ JUNIORA MŁODSZEGO B2.

- R E K L A M A -

Drużyna rocznika 2004/5 po rozegraniu 12 spotkań w II Lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego B2 okazała się najlepsza w swoich rozgrywkach i awansowała do I Ligi Wojewódzkiej. W 12 rozegranych meczach 7 razy schodziliśmy z boiska jako zwycięzcy, 3 razy remisowaliśmy i ponieśliśmy 2 porażki. Zdobyliśmy 24 punkty a stosunek bramkowy to 35 strzelonych i 21 straconych. W następnej rudzie będziemy występowali w ósemce najlepszych zespołów województwa łódzkiego w swojej kategorii wiekowej. Spotkamy się z takimi renomowanymi zespołami jak Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Widok Skierniewice, GKS Bełchatów, SPSCH Widzew Łódź , UKS SMS Łódź i Warta Sieradz.

Uzyskany wynik to rezultat bardzo ciężkiej pracy całego zespołu na zajęciach treningowych i obozach sportowych. Już od trzech lat byliśmy bardzo blisko aby zagościć w elicie rozgrywek młodzieżowych ale zawsze czegoś brakowało. Nie zawsze były to aspekty wyłącznie sportowe. W tym roku dopięliśmy swego celu i z tego bardzo się cieszymy. Sukces ten dedykujemy niedawno zmarłemu naszemu kierownikowi Krzysztofowi Karbowskiemu, który przez wiele lat był z naszą drużyną na dobre i na złe. Odpowiadał za sprawy organizacyjne naszego zespołu i klubu. Dziękujemy Krzysiu, że byłeś z nami – komentuje trener Róży Kutno Robert Marzec.

Drużyna SL SALOS „Róża Kutno” 2004/5 występowała w następującym składzie: Filipczak Paweł, Gródecki Jakub, Markiewicz Kacper, Jędrzejczak Tobiasz, Wielgosz Krzysztof, Flisiak Dawid, Borowicz Jakub, Sakowski Maciej, Lipnowski Mateusz, Sadowski Kacper, Pasikowski Konrad, Karbowski Oskar, Rzymowski Bartosz, Łykowski Marcin, Stańdo Bartosz, Anioł Adrian, Kowalski Dawid, Filipczak Dawid, Stefan Milan, Głogowski Adrian, Krygiel Miłosz, Szcześniak Dominik. Trener – Robert Marzec; Kierownik – Krzysztof Karbowski i Rafał Kowalski

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: