(ZDJĘCIA) Trzy rozbite auta, jedna osoba ranna. Nietypowe okoliczności wypadku pod Kutnem

Trzy rozbite auta, jedna osoba w szpitalu i zablokowany wyjazd z Kutna w kierunku Łodzi – to bilans środowego wypadku na DW702 w miejscowości Zawady. Jak się okazuje, zdarzenie miało bardzo nietypowe okoliczności.

- R E K L A M A -

O godzinie 20:43 do dyżurnego KP PSP w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że na DW702 w miejscowości Zawady doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kilku samochodów. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że przynajmniej jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu działania prowadzili: straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Przez dłuższy czas droga DW702 pomiędzy Kutnem a Łodzią w miejscowości Zawady była całkowicie zablokowana.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Jak wynika z ustaleń policjantów, 62-letni kierowca hyundaia jadąc DW702 w kierunku Kutna nie zachował należytej ostrożności i uderzył w daewoo tico przygotowane do holowania. W zdarzeniu udział wziął też renault, który miał holować pojazd.

- R E K L A M A -

Jak mówi podkomisarz Edyta Machnik, w wyniku wypadku do szpitala zabrany został 39-letni mężczyzna, którzy pomagał w przygotowaniu tico do holowania. Jak potwierdza rzeczniczka kutnowskiej policji, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.To już kolejny groźny wypadek na DW702 w ciągu ostatnich dni. W zeszłym tygodniu w Konarach zderzyły się tam osobówka z busem i zginęła 20-letnia kobieta, a w Rybiu po zderzeniu dwóch aut ranne zostały trzy osoby.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: