reklama
reklama
reklama
reklama

Rozśpiewane Andrzejki w gminie Kutno. Trwa koncert w Leszczynku (ZDJĘCIA)

W Centrum Kultury Gminy Kutno trwają muzyczne Andrzejki. Publiczność może usłyszeć największe musicalowe przeboje.

- R E K L A M A -

Muzyczne Andrzejki to propozycja CKGK w Leszczynku dla mieszkańców regionu. Dziś o 16 rozpoczął się koncert Weroniki Musiał, Dominika Lewandowskiego i Michała Chojnackiego. Artyści wykonują wielkie przeboje musicalowe.

Koncert cieszy się dużym zainteresowaniem i sala Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku zapełniła się do ostatniego miejsca. Wśród publiczności znaleźli się między innymi wójt gminy Kutno Justyna Jasińska czy dyrektor CKGK Lilianna UrbańczykWójcik.

- R E K L A M A -

Kim są artyści śpiewający dziś w Leszczynku?

Weronika Musiał – występowała u boku znanych polskich artystów takich jak Alicja Majewska czy Mariusz Ostrowski. Miała okazję zaśpiewać na gali wręczenia nagród „Szkoły Dialogu” w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie. Jeszcze przed rozpoczęciem edukacji na Akademii Muzycznej w Łodzi, zagrała w musicalu operowym „Łódź Story” z muzyką Włodzimierza Korcza , w którym wcieliła się w swoje pierwsze epizodyczne postacie. W trakcie studiów musicalowych które ukończyła z wyróżnieniem, nagrała debiutancki rockowy krążek „Szare Sprawy” z zespołem „Stoner Band”. Współpracowała z wieloma reżyserami teatralnymi m.in. Beatą Redo-Dobber czy Eweliną Pietrowiak.

- R E K L A M A -

Dominik Lewandowski – wokalista, aktor musicalowy, instrumentalista i aranżer. Od 2019 roku publiczność może go oglądać w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie występuje u boku takich gwiazd jak Katarzyna Łaska czy Robert Rozmus. Obecnie występuje również w musicalu „Once” w Teatrze Muzycznym w Toruniu.

Przypomnijmy, Centrum Kultury Gminy Kutno kilka dni temu zaprezentowało kalendarz grudniowych wydarzeń w Leszczynku. Będzie się działo! Harmonogram zajęć można znaleźć tutaj: Świąteczne atrakcje w gminie Kutno. Sprawdź, co będzie działo się w grudniu w CKGK- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: