Rusza bezpłatna akcja KOPERTA ŻYCIA. Co to takiego?

Dlaczego warto mieć kopertę życia? Koperta życia to akcja do której przystąpienia zachęcają lekarze i pracownicy pogotowia ratunkowego.

- R E K L A M A -

Akcja skierowana jest do osób przewlekle chorych, starszych, samotnych i polega na umieszczeniu w specjalnie przygotowanych kopertach najważniejszych informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, alergiach na leki, kontaktach do najbliższych, danych osobowych, w tym nr pesel. Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce, czyli miejscu, które jest prawie w każdym domu i zarazem jest łatwo dostępne.

W przypadku, gdy dane w Kopercie Życia stracą swoją aktualność nie muszą Państwo wyrzucać całej koperty do kosza. Wystarczy, że pobiorą Państwo bezpłatnie z naszej strony Kartę Informacyjną i wydrukują na swojej drukarce. Karta Informacyjna jest jedną z części składowych oryginalnego zestawu Koperta Życia, którą można wielokrotnie wymieniać bez ingerencji w opracowany wzór graficzny Koperty.

- R E K L A M A -

Poniżej można pobrać Kartę informacyjną.
https://kopertazycia.pl/images/doc/kopertazycia.pdf

Instrukcja jak wypełnić kopertę znajduję się na stronie:
https://kopertazycia.pl/wypelnianie/jak-wypelnic

- R E K L A M A -

Akcja pilotażowo ruszyła w dniu 29 września 2018 r. podczas Strefy Zdrowia organizowanej w ramach Kutnowskich Dni Seniora. Koperty będą dostępne dla Państwa w Urzędzie Miasta Kutno – Wydział Spraw Społecznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej – pok. 235 oraz w Centrum Seniora w Kutnie, przy ul. Wyszyńskiego 11a. Dla osób przewlekle chorych, nie poruszających się samodzielnie koperty dostarczane będą za pośrednictwem pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie.

Szczegółowych informacji dot. akcji udziela p. Monika Mikulska – Urząd Miasta Kutno, Wydział Spraw Społecznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej, tel. 24 253-11-68.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: