Ruszyła budowa KFC w Kutnie. Otwarcie jeszcze w tym roku [ZDJĘCIA]

Miłośnicy fast-food’ów na pewno się ucieszą. Właśnie ruszyła budowa pierwszej w Kutnie restauracji KFC. Obiekt powstaje przy Galerii Różanej i jego otwarcie ma nastąpić jeszcze w tym roku.

- R E K L A M A -

Jak podaje portal focusonbusiness.eu, dwukondygnacyjna restauracja KFC powstanie na terenie Galerii Różanej w Kutnie, zarządzanej przez Master Management Group. Rozpoczęła się już budowa nowoczesnego obiektu przy głównym wejściu do galerii.

— Restauracja KFC istotnie rozszerzy ofertę gastronomiczną Galerii Różanej, zwiększając atrakcyjność zakupową i pozytywne doświadczenia klientów, zarówno podczas rodzinnych spotkań jak i podróży biznesowych. Naszym celem jest efektywne wykorzystanie przestrzeni całej strefy zakupowej, tak by wizyta w Galerii Różanej zaspokajała kompleksowo potrzeby różnych grup klientów — mówi Anna Polak, Head of Leasing MMG.

- R E K L A M A -

Restauracja KFC będzie dwukondygnacyjnym obiektem Drive Thru, co pozwoli klientom na złożenie zamówienia bez konieczności wychodzenia z samochodu. Goście, którzy zechcą skorzystać z oferty na miejscu, będą mieli do dyspozycji 90 miejsc wewnątrz restauracji, a także patio, które pomieści blisko 50 osób. Lokal liczył będzie 300 m².

Przeczytaj więcej: Master Management Group wprowadza KFC do portfolio marek Galerii Różanej w Kutnie

- R E K L A M A -

(źródło: własne/ focusonbusiness.eu)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: