Ruszyła Kutnowska Karta Mieszkańca. Duże zainteresowanie kutnian

Karta Mieszkańca. Od północy złożono już pół tysiąca wniosków o wydanie karty. Wejdź na karta.kutno.pl i załóż konto!

- R E K L A M A -

Karta mieszkańca to system zniżek i bonusów, dla mieszkańców miasta. Więcej o tym wyjątkowym projekcie przeczytasz TUTAJ.

Program Kutnowska Karta Mieszkańca (KKM) to wyjątkowy program skierowany do mieszkańców premiujący osoby mieszkające i płacące podatek w Kutnie. 
Głównym celami programu są: poprawa warunków życia mieszkańców (poprzez zmniejszenie obciążeń finansowych), umacnianie poczucia tożsamości lokalnej mieszkańców, zwiększanie dostępności mieszkańców do usług instytucji publicznych, a także zachęcanie osób spoza Kutna do osiedlania się i płacenia podatków na terenie Miasta.

- R E K L A M A -

Wraz z rozwojem programu planowane jest rozszerzenie oferty i pozyskanie podmiotów gospodarczych, organizacji pozarządowych, partnerów społecznych i włączenie ich do programu. W efekcie poszerzana będzie sukcesywnie oferta spędzania wolnego czasu dla mieszkańców.

Kutnowska Karta Mieszkańca dostępna będzie w dwóch wariantach:

  • karty fizycznej (plastikowej),
  • aplikacji dostępnej na smartfona.

Integralną częścią Kutnowskiej Karty Mieszkańca jest zestaw startowych zniżek i atrakcji oferowany wszystkim uczestnikom programu.
Aby zarejestrować się w programie Kutnowskiej Karty Mieszkańca, należy założyć konto na stronie karta.kutno.pl. W przypadku wyboru karty w formie aplikacji wszelkie procedury rejestracyjne można wykonać bez wychodzenia z domu.

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: