reklama

Ruszyło głosowanie w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim!

Od dziś 5 września do niedzieli 11 września będzie można głosować w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. W tegorocznej edycji do głosowania dopuszczono 26 projektów – pomysłowość kutnian nie zna granic!

- R E K L A M A -

Do Urzędu Miasta zgłoszono 37 projektów, z których 11 zostało odrzuconych z przyczyn formalnych lub merytorycznych. Do głosowania, ostatecznie zakwalifikowano 26 pomysłów, a wśród nich, znalazły się inicjatywy całkiem nowe i takie, które mieszkańcy mogą już znać z poprzednich edycji – przebudowa chodników, ścieżek rowerowych, modernizacja placów zabaw czy budowa boisk sportowych.

Jak co roku, w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim nie zabrakło projektów pomysłowych i oryginalnych, bo projektodawcy zapragnęli między innymi: książkomatu, plenerowej zabawy przy klubowych rytmach na terenie basenów miejskich, ścianki wspinaczkowej czy namalowania antysmogowego eko-muralu.

- R E K L A M A -

– Kutnianie są bardzo kreatywni, mają ciekawe i zaskakujące pomysły. Widać, że Kutnowski Budżet Obywatelski jest potrzebny zarówno mieszkańcom, którzy sami mogą decydować o swoim mieście jak i nam urzędnikom, bo wyniki głosowania w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim niejednokrotnie są dla nas drogowskazem pokazującym czego potrzebują kutnianie – wyjaśnia Daria Byczek, koordynatorka KBO w UM Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: