Rząd przedłuża obostrzenia przeciwko COVID-19! Padła konkretna data (NA ŻYWO)

Przedłużenie obowiązujących zasad bezpieczeństwa do przynajmniej 14 lutego - poinformował przed chwilą na konferencji prasowej Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Przedłużenie obowiązujących zasad bezpieczeństwa do przynajmniej 14 lutego – poinformował przed chwilą na konferencji prasowej Adam Niedzielski, minister zdrowia.

„Sytuacja epidemiczna w Polsce i Europie była podstawą do naszego podejmowania decyzji, co do kształtu obostrzeń w najbliższym czasie. Mamy stopniowy spadek zakażeń w Polsce. Impuls świąteczny przyczynił się do spowolnienia tempa spadku” – mówił podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski z Ministerstwa Zdrowia.

- R E K L A M A -

Rząd otwiera sklepy w galeriach handlowych. Wciąż zamknięte pozostaną jednak między innymi restauracje, nie ma zmian w szkołach.

Od 1 lutego rząd przywraca pełną działalność galerii handlowych, oczywiście w reżimie sanitarnym. Wiadomo też, że zniesione zostaną tzw. godziny dla seniora. Wkrótce więcej informacji na temat obostrzeń obowiązujących od 1 lutego 2021.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: